Morbi et tellus imperdiet, aliquam nulla sed, dapibus erat. Aenean dapibus sem non purus venenatis vulputate. Donec accumsan eleifend blandit. Nullam auctor ligula

Get In Touch

Quick Email
info.help@gmail.com
  • Home |
  • Hakkımızda

Hakkımızda

No alt text No alt text

15+

Yıllık Tecrübe
Megep İnşaat

Hakkımızda

1981 Yılında Kurulan EMİN Inşaat Firması 1986 Yılında EMİN TURGAYLI İNŞAAT Olarak Yoluna Devam Etmiştir. 2015 Yılı Itibariyle Tüm Bilgi Ve Birikimlerini ERHAN PİRİNÇÇİ Ve GİRAY TURGAYLI Ortaklığında MEGEP İNŞAAT A Devretmiştir.

Bize Ulaşın
shape-1 shape-2

HAKKIMIZDA

1981 yılında kurulan
EMİN inşaat firması 1986 yılında EMİN İNŞAAT olarak yoluna devam etmiştir. 2015 yılı itibariyle tüm bilgi ve birikimlerini ERHAN PİRİNÇÇİ ve GİRAY TURGAYLI ortaklığında MEGEP İNŞAAT a devretmiştir.

MEGEP İNŞAAT yönetim kurulu başkanı ERHAN PİRİNÇÇİ Yönetim kurulu Başkan vekili GİRAY TURGAYLI Yönetim kurulu genel müdürü
MUHAMMET CAN PİRİNÇÇİ olmak üzere kurulmuştur. Bir çok projelere emin TURGAYLI inşaat ve megep inşaat olarak imza attık. Gelecekte daha iyi projeler yapmanın gururunu taşıyoruz. Şirket sloganımız her zaman YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR olacaktır. Yönetim kurulu Başkan vekilimiz olan sayın GİRAY TURGAYLI yaklaşık 28 yıllık inşaat tecrübesiyle ve aynı zamanda yüksek mimar olmasıyla birlikte gücümüze güç katmakta olup şirketimizin daha ileriye taşınması adına çok sayıda projelere imza atmıştır. Tüm projelerimizi itinayla hassasiyetle yapmanın gururunu ayrıca yaşıyoruz. Her zaman daha iyi yapmanın mücadelesini vermeye devam edeceğiz.